Sprawdź kursy online, aby odświeżyć swoje umiejętności obsługi programu Photoshop

Photoshop to popularne oprogramowanie do edycji i modyfikacji obrazów, a w Internecie dostępnych jest wiele zasobów, które pomogą Ci się go nauczyć. Jeśli chcesz bardziej doszlifować swoje umiejętności, kliknij tutaj na medianarodowe.

Wiele bezpłatnych materiałów instruktażowych jest również dostępnych na stronach internetowych, takich jak własna witryna Adobe, YouTube i liczne blogi dotyczące programu Photoshop. Zasoby te mogą pomóc w nauce oprogramowania we własnym tempie i obejmują samouczki krok po kroku dotyczące korzystania z różnych narzędzi i możliwości.

Adobe Photoshop CC — kurs podstawowy:

Ten kurs jest idealny dla początkujących, ponieważ obejmuje wszystkie podstawy programu Photoshop. Daniel Walter Scott oferuje to i jest dostępne na Udemy.

Mistrzostwo początkujących w Photoshopie:

Od zera do bohatera w Photoshopie: Ten kurs, który jest również dostępny na Udemy, wyjaśnia podstawy programu Photoshop oraz sposoby tworzenia doskonałej grafiki, zdjęć i projektów.

Naucz się Adobe Photoshop od podstaw:

Dokładny kurs Eduonix obejmuje wszystkie funkcje i narzędzia programu Photoshop. Jest dostępny na platformie Udemy.

Adobe Photoshop dla fotografów:

Ten kurs jest przeznaczony dla fotografów, którzy chcą nauczyć się edytować i ulepszać swoje zdjęcia za pomocą programu Photoshop. Uczy tego Phil Ebiner i jest dostępny na platformie Udemy.

Niezbędne szkolenie dotyczące programu Photoshop 2021:

Podstawy: ten kurs podstaw programu Photoshop jest częścią platformy edukacyjnej LinkedIn. Wykonuje ją Julieanne Kost i jest odpowiednia dla początkujących.

Wniosek:

Możesz poszukać więcej możliwości online i wybrać tę, która najlepiej odpowiada Twoim wymaganiom i poziomowi doświadczenia. To tylko kilka z wielu dostępnych kursów online, które pomogą Ci poprawić swoje umiejętności w zakresie obsługi programu Photoshop.